Zdjęcie z łódki kocham wodę.... kocham pływać....kocham MAZURY.....kocham Giżycko
Tam spędzilam tamto roczne wakację.
W tym roku jak już wiecie byłam na koloniach nad Bałtykiem.
Polecam ośrodek b=kolonijny Fiord w Smołdzińskim Lesie.
Cała ja. Chciała bym zobaczyć cały świat na razie zaczynam od Polski.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz