3..2..1 Start!!!
Witam od dzisiaj zaczynam prowadzić swojego bloga. Wiem że, takich blogów jak moje są setki a nawet tysiące, ale postanowiłam że też spróbuję.
Jestem Daria i mam 13 lat. Urodziłam się 29.06.2000r. Mieszkam w małej wiosce nie daleko Koła. Pasjonuje mnie czytanie książek jazda na rowerze, dziennikarstwo. Trochę śpiewam chodź nie mam na swoim koncie żadnych nagród. Uwielbia Florence and The Machina i Imagine Dragons i także im będą poświęcone niektóre posty.
Spróbuje dla was stworzyć coś co sama bym czytała
Trzymajcie kciuki !!
Pozdrawiam ♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz