piątek, 9 sierpnia 2013

Wprowadzenienie. Przedstawiam się

                                  3..2..1 Start!!!

  Witam od dzisiaj zaczynam prowadzić swojego bloga. Wiem że, takich blogów jak moje są setki a nawet tysiące, ale postanowiłam że też spróbuję.

Jestem Daria i mam  13 lat. Urodziłam się 29.06.2000r. Mieszkam w małej wiosce nie daleko Koła. Pasjonuje mnie czytanie książek jazda na rowerze, dziennikarstwo. Trochę śpiewam chodź nie mam na swoim koncie żadnych nagród. Uwielbia Florence and The Machina i Imagine Dragons i także im będą poświęcone niektóre posty.

Spróbuje dla was stworzyć coś co sama bym czytała 

Trzymajcie kciuki !!

Pozdrawiam ♥


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz