Doda w takim wydaniu mi się bardziej podoba. Teraz łatwiej dostrzec jej piękną barwę głosu i ,,nie zasłania" tego skąpe ubranie przez które wszystko widać.
Piosenka Davida sama w sobie jest piękne a doda zaśpiewała ją jak należy lekko wzorując się na Sia, która orginalnie śpiewa tą piosenkę
Oceniając ogółem
Piosenka [rytm] 7/10
Słowa 8/10
Wykonanie 7/10
Dodam że jestem wielką fanką Davida Guetta
Pozdro Daria♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz