wtorek, 27 sierpnia 2013

Doda - Titanium (David Guetta & Sia live rock cover)




Doda w takim wydaniu mi się bardziej podoba. Teraz łatwiej dostrzec jej piękną barwę głosu i ,,nie zasłania" tego skąpe ubranie przez które wszystko widać.
Piosenka Davida sama w sobie jest piękne a doda zaśpiewała ją jak należy lekko wzorując się na Sia, która orginalnie śpiewa tą piosenkę
Oceniając  ogółem
Piosenka [rytm]  7/10
Słowa 8/10
Wykonanie 7/10
Dodam że jestem wielką fanką Davida Guetta

Pozdro Daria♥



wtorek, 20 sierpnia 2013

Evolution of Music - Pentatonix


M                                                                    Musicie tego posłuchać genialne.
Jestem wielką fanką Pentatonix.
Ich covery są oszałamiające a piosenka i teledysk pt Aha wywołuje dreszcyk na skórze.
Polecam gorąco
Wasza Daria ♥

niedziela, 11 sierpnia 2013

6 rodzajów warkoczy

                                                     Hey

Dziś kącik fryzur 

O to kilka ciekawych projektów warkoczy


- wiedeński 

'

 

-(Wodospad)

 

,

 

- holenderski

 

 

,

 

 - duński


 ,

 

- polski

 

,

 

- z 5 pasm

 

,

 

Dzięki za uwagę według mnie każdy jest świetny.

Ale prawdziwy zachwyt wywołuję z 5 pasm. 

Świetny 

Pozdrawiam Daria ♥

 

 

sobota, 10 sierpnia 2013




Zdjęcie z łódki kocham wodę.... kocham pływać....kocham MAZURY.....kocham Giżycko
Tam spędzilam tamto roczne wakację.
W tym roku jak już wiecie byłam na koloniach nad Bałtykiem.
Polecam ośrodek b=kolonijny Fiord w Smołdzińskim Lesie.
Cała ja. Chciała bym zobaczyć cały świat na razie zaczynam od Polski.



Hej witam was serdecznie oto moje zdjątko z ogniska na koloniach
Jak wam mijają wakacje bo mi świetnie.
Byłam już nad najszym pięknym Morzem Bałtyckim.
Ciesze sie pogodą
.....ale nadchodzą burze brrrry
Pozdrowienia z ciepłej i burzowej wielkopolski Daria ♥

Recenzja:Cykl Strażnicy Veridianu part 2

Mrok

 Drugi tom niezwykłej trylogii o Straży – tajemniczej organizacji strzegącej ludzkiej historii. Tym razem narratorami opowieścią są Isabel i tajemniczy Arkarian.

Isabel i Ethan, do których dołączył teraz wciąż sceptyczny wobec zadań Straży Matt, muszą udać się w podróż inną niż wszystkie. Arkarian, mistrz Ethana, został uprowadzony przez akolitów chaosu i uwięziony w koszmarnym, pełnym najbardziej nieprawdopodobnych stworzeń, świecie. Trybunał nie zgadza się na akcję ratunkową, jednak Isabel, której więź z Arkarianem jest coraz silniejsza, nie zważa na konsekwencje! Dziewczyna namawia Ethana i swego brata, by postawili

wszystko na jedną kartę i zaryzykowali przyszłość swoją i całej organizacji.

Takimi oto słowami opisana jest ta książka przez autorkę.

W odróżnieniu od poprzedniej części ma w sobie więcej tajemniczości, ponieważ bohaterowie przez większość czasu znajdują się w krainie cienia w której mieszkają stwory i potwory, których wygląd ani zachowanie nie jest podobnę do niczego co znamy z naszej Ziemi. W dodatku panuje tam całkowita ciemność a oni mają tylko trzy krysztaly które oświetlają im drogę. Opis książki dostatecznie zdradza fabułę więc nie zdradźę niczego więcej, lecz pozwolę sobie przybliżyć wygląd Arkariana 

Arkarian, jest bardzoodważny  nawet na łożu śmierci ma nadzieję, że nikt nie będzie podejmował próby ratunku. Nie jest w ani jednym calu egoistyczny i przedkłada bezpieczeństwo innych nad własne. W pierwszej części ta postać była owiana tajemnicą, ale w tym razem jest nam całkowicie przedstawiona. Chłopak, mimo że nieśmiertelny, jest prawie zwyczajny. Czuje strach i potrzebę ochrony bliskich. Tak naprawdę nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym poza naprawdę dobry sercem i niesamowitym wyglądem – fiołkowymi oczami i niebieskimi włosami.

Ja od pierwszych słów zakochałam się w tej postaci i właśnie ona jest na okładcę.(Chodź ja wyobrażałam sobie jego włosy dużo jaśniejsze) To i tak według mnie graficy wykonali dobrą robotę. Lekko komputerowa postać w nie wyraźnymi rysami dodaje dużego kopa naszej wyobraźni i zachęca do dalszego bicia rekordów długości czytania bez odłożenia książki na stół. (he he )
Mrok - Marianne Curley

Podsumowując całokształt książki jest magiczny. Występują w niej uczucia które przeważają nad zdrowym rozsądkiem.Z pierwszego tomu wiadomo że Arkarian i Izabel są sobie przeznaczeni a ich wątek miłosny dojdzie do setna w tym tomie.(Druga strona dowie się o uczuciu i odwzajemni je).Opowieść którą, mogę polecić każdemu


Moja ocena 9/10


piątek, 9 sierpnia 2013

Recenzja: Cykl Strażnicy Veridianu part 1

W zeszłym tygodniu czytałam cykl książek Strażnicy Veridianu Marianne Curley.
Składa się z 3 części
- Straż
- Mrok
- Klucz


Straż

 Jest to pierwsza część o Etanie, którego siostra została zabita gdy byli mali. Od tego czasu jest agentem tajnej Straży, która broni świat przed zmieniającym przeszłość i wtem sposób ingerującą w przyszłość Zakonu Ciemności.
 Pewnego dnia jego mentor Arkarian oznajmia że Etanowi będzie przydzielona nowa uczennica. Okazuje się z eto jest jego dawnego przyjaciela z dzieciństwa siostra o imieniu Izabel.Czekają ich fascynujące podróże w czasie.
 Autorka pisze dla mnie bardzo zrozumiałym i prostym językiem. Lektura jest dość długa ale czyta się ją bardzo szybko.Fascynuje swoją prostotą i nie za długimi opisami. Wątek przygodowo- miłosny, chodź z dużym przeważaniem tego drugiego. Fantastyka w miłej odmianie od duchów wampirów, wilkołaków i wróżek.
Lektura dla każdego z nutką tajemniczości.

Moja ocena 8.5/10

Wprowadzenienie. Przedstawiam się

                                  3..2..1 Start!!!

  Witam od dzisiaj zaczynam prowadzić swojego bloga. Wiem że, takich blogów jak moje są setki a nawet tysiące, ale postanowiłam że też spróbuję.

Jestem Daria i mam  13 lat. Urodziłam się 29.06.2000r. Mieszkam w małej wiosce nie daleko Koła. Pasjonuje mnie czytanie książek jazda na rowerze, dziennikarstwo. Trochę śpiewam chodź nie mam na swoim koncie żadnych nagród. Uwielbia Florence and The Machina i Imagine Dragons i także im będą poświęcone niektóre posty.

Spróbuje dla was stworzyć coś co sama bym czytała 

Trzymajcie kciuki !!

Pozdrawiam ♥