Wiem że ta edycja The Voice się już skończyła oczywiście ale Garett tą piosenką mnie olśnił. Zazwyczaj podróbki mi się nie podobają , a to jak grom z jasnego nieba spadło i mnie wbiło w fotel. To moja ukochana . piosenka i to jeszcze tak zaśpiewana nie bywałe.
Polecam odsłuchać ten klip
Buziaczki
Daria♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz